Gra Hopsasa! Kapitan Nauka

30743273
25,62 zł
Brutto

 

Bezpieczna płatność

 

Szybka wysyłka do paczkomatu

 

30 dni na zwrot

Gra loteryjka. Hopsasa! (2+) to tematyczna gra dla przedszkolaków, które uwielbiają śmiałe wygibasy. Dzieci poznają zabawy i aktywności ruchowe na świeżym powietrzu lub w domu, a także doskonalą spostrzegawczość i refleks w wyszukiwaniu szczegółów. Celem gry jest przyporządkowanie żetonów do plansz i ułożenie ich w odpowiednich miejscach. Przy okazji gracze zdobywają wiedzę m.in. o tym, w co i czym się bawić w określonych porach roku, a także zaczynają rozgrzewkę już podczas rozgrywki.

Gra na refleks i spostrzegawczość!

W co się bawić zimą? Gdzie i kiedy najlepiej puszczać latawce? Do czego służy wstążka? Gra loteryjka. Hopsasa! (2+) to zabawa na spostrzegawczość doskonaląca również umiejętność opowiadania. Kolorowe ilustracje Patrycji Fabickiej w barwny i realistyczny sposób przedstawiają maluchy w ruchu i zachęcają do opisywania i odtwarzania ulubionych zabaw. Proste zasady pozwalają skoncentrować się na rozgrywce i doskonalić refleks oraz koordynację oko-ręka. Grę można dostosować do wieku i możliwości uczestników.

Rozwój

poznawanie świata, spostrzegawczość, myślenie logiczne, koordynacja oko-ręka

Autorzy

Patrycja Fabicka – ilustratorka książek dla dzieci, czasopism i gier. Autorka opowiadań w języku polskim i angielskim. Tworzy materiały publikowane tradycyjnie oraz online.

Wiek: +2
Lczba graczy: 1-4
Czas rozgrywki: 5-10 min.

W serii również

  • Gra loteryjka. Urodziny tygryska 2+

  • Gra memo. Jednorożce i lamy 3+

  • Gra memo. Królewny i smoki 3+

Edgard
30743273

Opis

ISBN
5903699821831
Data premiery
2022-02-14
Wydawnictwo
Edgard
Rok wydania
2022
Wydanie
1
Rodzaj
Gra
Zabawki
Głębokość
42.000000
Seria
Loteryjka
Kategoria wiekowa
2+
Komentarze (0)

16 innych produktów w tej samej kategorii: